אולמות אירועים וכנסים

אולמות אירועים בירושלים במלון שלום ירושלים
שבתות חתן, בריתות, חתונות, אירוע פרטי או אירוע עסקי, ימי עיון, ערבי גיבוש, כנסים או סתם סיבה לחגיגה - מלון שלום בירושלים מציע לכם מגוון אולמות לאירוע מושלם בירושלים, על רקע נופי העיר המרהיבים ובאווירה ייחודית ומרגשת.

אולמות האירועים של המלון ממוקמים בקומה נפרדת, ומעוצבים עם חלונות פנורמיים מרשימים ושטיחים ווילונות יוקרתיים המתאימים למגוון אירועים עסקיים ומשפחתיים בירושלים בכל סגנון וסדר גודל:
* שבתות חתן, בריתות וחתונות הכוללים לינה במלון (כשהאורחים שוכרים אולמות עבור סעודות האירוע ונהנים משירות בית הכנסת במקום).
* מגוון אירועים פרטיים כמו חתונות, בר מצווה, חינה, ארוחות ערב פרטיות, בריתות, סעודת שבע ברכות ועוד.
* ימי עיון וכנסים עסקיים הנערכים באולמות המצוידים בעזרים טכניים חדשניים, בהם חיבור לאינטרנט אלחוטי.

במלון שלום ירושלים 5 אולמות שיכולים להוות אולם אחד גדול המתאים לעד 700 משתתפים, או להתפצל לאולמות קטנים בהתאם.

האולמות ממוקמים במלון בקומה נפרדת, ומחלונותיהם הרחבים ניתן להשקיף על נופיה המרשימים של ירושלים. האולמות מעוצבים עם שטיחים ווילונות, וניתן להפרידם בעזרת מחיצות בכדי להעניק פרטיות וחמימות לאורחי המלון. לאולמות נלווים עזרים טכניים וביניהם חיבור לאינטרנט אלחוטי בתשלום.
באולמות המלון ישנה האפשרות לערוך אירועים משפחתיים, ביניהם שבתות חתן, חתונות, בר מצוה, חינה, ארוחות ערב פרטיות, ברית, סעודת שבע ברכות ועוד. ניתן לשלב גם לינה במלון לאורחי האירועים. בנוסף ניתן לערוך באולמות המלון – ימי עיון, וכנסים עיסקיים.

קיימת האופציה לשלב אולמות, לפצלם או לחברם, דבר המאפשר עריכת ימי עיון למבקשים אולם מליאה גדול לכל המשתתפים ובנוסף פיצול לאולמות קטנים יותר במהלך יום העיון. ניתן לשלב ארוחות לאורחי הכנס בחדר האוכל המרכזי של המלון. תפריטים מגוונים עבור האירועים הנערכים במזנון או בהגשה לפי בקשתו של הלקוח.

כיבוד
מגוון ועשיר לפי תיאום עם הלקוח בזמן כנסים /ימי עיון באולם הכנס .

ארוחות על הדרך Lunch en route
המלון ערוך ומוכן לקבל קבוצות מטיילים בירושלים לארוחות בוקר, צהרים או ערב בתיאום מראש. המלון מציע שני סוגי ארוחות הבנויות מתפריטים מגוונים ומתוקצבים בהתאם.

יצירת קשר והזמנת אירוע:
טלפון: /02-6752205

אולם תמרה

פרטי האולם:
שטח במ"ר 600 מ'
אורך 25 מ'
רוחב 24  מ'
גובה 3.6 מ'
 
קבלת פנים 1500
פנים למרצה 300 
תאטרו 1000 
סידור סביב שולחנות 550